Kandydaci do Rady Miejskiej Pniewy

KOMITETU WYBORCZEGO "KWW GOSPODARNA GMINA"



Eugeniusz Skubiszyński


OKRĘG NR 1 - Kościerska, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Halluin, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Oba, Radkowska, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa.

Lech Stępień


OKRĘG NR 2 - ulice: Jasna, Konińska, Jędrzeja Śniadeckiego, Ignacego Łukaszewicza, Poznańska bez nr: 1, 2, 3 , 4, 6, 8, 8A, Promienista, Spokojna, Sportowa, Okrężna, Miła, Osiedle Wyzwolenia, Tęczowa.

Mateusz Kajzderski


OKRĘG NR 3 - ulice: Cicha, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa bez nr 17, 18, 19, 20.

Tomasz Fliger


OKRĘG NR 4 - Azaliowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Frezjowa Gerberowa, Hiacyntowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Ks. Mariana Maciejewskiego, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Łubinowa, Polna, Różana, Sasankowa, Słonecznikowa, Słowiańska, Stokrotkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wroniecka, Wspólna, Żonkilowa.

Izabela Pietrzak


OKRĘG NR 5 - ulice: Borównkowa, Jagodowa, Łąkowa, Maliwoa, Truskawkowa, Dworcowa, Poziomkowa, Łąkowa Dr. W. Felickiego, Międzychodzka, Młyńska, Pocztowa, Poznańska nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Spichrzowa, Targowa.

Stefan Dudziak


OKRĘG NR 6 - ulice: Błękitna, Krańcowa, Jakubowska, Krótka, Spacerowa nr 17, 18, 19, 20, Strzelecka (bez bloków 10A, 10B, 10C), Turowska, Zielona.

Teresa Smorawska


OKRĘG NR 7 - Józefa Ignacego Kraszewskiego, Marii Konopnickiej, Lwówecka, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Zamorska.

Agnieszka Misiewicz


OKRĘG NR 8 - ulice: Grobla, Gen. Józefa Hallera, Kowalska, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Strzelecka blok 10A 10B 10C, Szkolna, Świętego Floriana, Wolności.

Krzysztof Matuszak


OKRĘG NR 9 - ulice: Jeziorna, Kapłańska, Św. Urszuli Ledóchowskiej, Nowa, Prosta, Rynek, Środkowa, Św. Wawrzyńca, Wodna, św. Ducha.

Jolanta Graś


OKRĘG NR 10 - wsie: Nojewo, Nosalewo, Orliczko, Podborowo, Zajączkowo.

Przemysław Chojan


OKRĘG NR 11 - wsie: Buszewo, Dęborzyce, Kikowo, Psarskie.

Damian Polcyn


OKRĘG NR 12 - wsie: Buszewko, Dębina, Lubosina, Lubosinek, Przystanki, Szymanowo.

Zbigniew Drgas


OKRĘG NR 13 - wsie: Chełmno, Jakubowo, Koszanowo.

Janusz Ratajczak


OKRĘG NR 14 - wsie: Berdychowo, Dąbrowa, Lubocześnica, Turowo, Zamorze.

Zdzisław Sobczyński


OKRĘG NR 15 - wsie: Karmin, Konin, Koninek, Konin-Huby, Podpniewki, Psarce, Psarki, Rudka.